Air Conflicts: Double Pack [ PS4 ]

Air Conflicts: Double Pack

V oddělení:PS4Simulátory

Vaše cena: 665 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 Air Conflicts: Double Pack

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Simulátory

Popis sortimentu
Video ukázky

Užijte si výbušnou leteckou akci vysoko nad historickými bojišti ve dvou různých válkách díky hře Air Conflict: Double Pack na PlayStation®4, která přináší jak Air Conflicts: Vietnam, tak Air Conflicts: Pacific Carriers v jednom vysokooktanovém balíčku!

 

Ve hře Air Conlifcts: Vietnam usednete do kokpitu různých stíhaček a vrtulníků a vrhnete se přímo do dechberoucích vzdušných bitev nad vietnamskou džunglí! Ve hře Air Conflicts: Pacific Carriers se pak vrátíte do 2. světové války a zahrajete si dvě odlišné kampaně: buď budete koordinovat obranu Pearl Harboru a osvobodíte Tichý Oceán z rozkazu USA, anebo si získáte čest a slávu japonského císařství. Užijte si rozsáhlost těchto významných střetů, které utvářely dějiny válečnictví na otevřeném moři a v oblacích.

 

Vlastnosti hry Air Conflicts: Double Pack

 

Prožijte strhující válečný příběh: Epické kampaně plné hrdinských okamžiků a děsivých následků války. Váš výkon ve vzdušném souboji a v podpůrných misích ovlivní příběh těchto klíčových slavných střetů.

 

Naskočte do kokpitu: Pilotujte a přizpůsobte si širokou škálu vojenských letounů.

 

Exkluzivní prvky pro PS4: Včetně bonusové kampaně a režimu Carrier Battle pro více hráčů v Air Conflicts: Vietnam a včetně bonusového letounu a technologie sledování hlavy pomocí PlayStation®Camera v Air Conflicts: Pacific Carriers.

 

Online hra pro více hráčů: Prověřte své pilotní schopnosti ve čtyřech různých režimech pro více hráčů, včetně bitev letounů a letadlových lodí.

 

Velte celé skvadře: Střídejte různé typy letounů v reálném čase a využívejte jejich předností, abyste svou jednotku dovedli k vítězství.

 

Slavné bitvy: Zúčastněte se historických misí na bojištích ze skutečného světa.