Arma 3 [ PC ]

Arma 3

V oddělení:PC

V oddělení: PCAkční

Vaše cena: 799 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: BM00049

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PC

Herní žánr: Akční

Lokalizace: CZ titulky

Popis sortimentu
Video ukázky

Zažijte skutečný boj v masivním vojenském simulátoru. Autentická, rozmanitá a otevřená - Arma 3™ Vás posílá do války!


Arma 3 je nejnovější pokračování kritikou oceněné série taktických vojenských simulací od Bohemia Interactive, která odstartovala v roce 2001 úspěšným debutem, Arma: Cold War Assault (původním názvem Operation Flashpoint: Cold War Crisis).

Titul je zasazen do obrovského otevřeného světa, jehož celková rozloha činí 290 km2. Tvoří ho ostrovy Altis a Stratis, které byly vymodelovány s využitím reálných geografických dat. Hráči budou mít k dispozici více než 40 zbraní a přes 20 vozidel. Arma 3 přinese autentický, rozmanitý a otevřený konflikt, který je postaven na bohatém obsahu hry jednoho i více hráčů. Společně se zbrusu novým enginem Real Virtuality™4 se vrací i neomezené nástroje pro tvorbu vlastního obsahu, které byly i v minulosti naplno využity nadšenou komunitou fanoušků. Arma 3 je vlajkovou lodí PC vojenských simulací. Tohle je ta pravá válka!


Klíčové prvky:

  • ALTIS & STRATIS – Porazte své nepřátele na extrémně detailních bitevních polích. Ta se rozprostírají na 290 km2 terénu inspirovaného ostrovy Středozemního moře.
     
  • Zbraně & vozidla – Čeká Vás široký výběr více než 20 pozemních, vzdušných a námořních bojových prostředků. Svou výstroj také můžete doplnit jednou ze 40 zbraní.
     
  • Hra jednoho a více hráčů – Můžete být vysláni do bitvy v rámci otevřených herních scénářů, nebo se spojit proti nepříteli v masivních kompetitivních i kooperačních střetech.
     
  • REAL VIRTUALITY 4.0 ENGINE – Prohánějte se po bojištích a kochejte se novými, plynulými animacemi. Pociťte ničivou sílu destrukce díky vylepšenému zvukovému enginu, nové ragdoll simulaci a také díky vozidlům podpořených technologií PhysX™.