Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

Assassin's Creed Valhalla [ PC ]

Assassin's Creed Valhalla

V oddělení:NovinkyPC

V oddělení: PC

V oddělení: PCAkční

Vaše cena: 1 399 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PC AC Valhalla

Stav zboží: nové zboží

Výrobce: Ubisoft

Kód výrobce: 3307216167389

Platforma: PC

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

V Assassins’s Creed® Valhalla se z vás stává Eivor, nelístostný vikingský válečník vychovaný na příbězích o bitvách a slávě. Objevujte krásy dynamického otevřeného světa zasazeného do pozadí kruté a temné doby staré Anglie. Bojujte s nepřáteli, budujte své obydlí, získejte politickou moc a zaslužte si tak své místo mezi bohy ve Valhalle.

 

 

NAPIŠTE SI SVOU VLASTNÍ VIKINGSKOU SÁGU – Díky pokročilé RPG mechanice můžete ovlivnit vývoj vaší postavy a tím tak utvářet svět kolem vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancí přes bojovou strategii až k dialogům, budete sami strůjci své cesty ke slávě.

 

INTUITIVNÍ BOJOVÝ SYSTÉM – Vyzkoušejte nemilosrdný bojový styl vikingských válečníků skrze boj se dvěma jednoručními zbraněmi, jako jsou sekery a meče nebo vyměnte jednu zbraň za štít. Utněte hlavy svým nepřátelům, vyřiďte je z dálky nebo je nepozorovaně zabijte svými skrytými čepelemi.  

 

OTEVŘENÝ SVĚT Z TEMNÉ DOBY – Plavte se z drsných a tajemných břehů Norska do krásných, ale nepřátelských království Anglie. Ponořte se do vikingského způsobu života plného rybaření, lovení, hraní chlastacích her a mnoho dalších.

 

VELTE EPICKÝM NÁJEZDŮM – Zahajte masivní útoky na Saské vojsko a pevnosti skrze celou Anglii. Veďte svůj klan v bitvách, drancujte nepřátelská území a přineste ulovenou kořist zpět svým lidem.

 

BUDUJTE SVOU VLASTNÍ OSADU – Stavte a vylepšujte budovy jako kasárny, kovárny, tetovací salóny a další. Naverbujte nové členy do svého klanu a utvořte si tak svůj osobní vikingský zážitek.  

 

VIKINGŠTÍ ŽOLDÁCI – Utvořte a přizpůsobte si uvnitř svého klanu unikátní vikingskou nájezdní skupinu a sdílejte ji online se svými přáteli, aby ji i oni mohli využít během svých nájezdů.

 

 

Kroky nutné k aktivaci preorder DLC:

  1. Jděte na odkaz https://redeem.ubisoft.com/assassins-creed-valhalla/

  2. Přihlaste se nebo si vytvořte nový Ubisoft účet.

  3. Zvolte preferovanou platfromu.

  4. Vložte Váš unikátní kód a potvrďte ho.

  5. Gratulace – Vaše DLC je odemčeno.