Battlefield 3 [ PS3 ]

Battlefield 3

V oddělení:PS3

V oddělení: PS3Akční

Vaše cena: 299 Kč

Není skladem

Objednací kód: BM01599

Stav zboží: nové zboží

Kód výrobce: 5030935102901

Platforma: PS3

Herní žánr: Akční

Lokalizace: CZ manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

 

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nového enginu Frostbite™ 2 studia DICE. S touto technologií vyniká především vysokou kvalitou grafického zpracování, efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav řízenými technologií ANT z nejnovějších her EA SPORTS™. V Battlefield 3 se hráči ocitnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty a zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokacích, jako jsou Paříž, Teherán či New York. Bojiště působí realističtěji a umožňují mnohem vyšší míru interakce. 


Mapy doplňují klasické zbraně a bojová technika z Battlefield 2, unikátní odměny, nové výsledky/trofeje a mnoho dalšího. Na nejpopulárnějších bojištích v historii celé série Battlefield – Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman a Sharqi Peninsula strávili hráči v součtu až 25 000 let herního času! Nenechte si proto ujít možnost hrát na těchto legendárních mapách přidaných k limitované edici zcela zdarma! 

Vaší hru obohatí také obsahový balíček Physical Warfare Pack, se kterým získáte sadu zbrusu nových předmětů do hry. Rychlejší rozjezd v multiplayeru vám umožní exkluzivní lehký kulomet Typ 88 a pro fanoušky odstřelovacích pušek je připravena exkluzivní modifikace v podobě tlumiče pušky SKS. Tuto výbavu jinak než prostřednictvím předobjednávky neseženete! 

Efektivní a rychlé čištění menších prostorů zabezpečí poloautomatická brokovnice DAO-12 s dostupností od prvního dne, exkluzivně pouze pro majitelé Physical Warfare Pack jí můžete obohatit specielní flešetovou municí. Extrémně průrazné šipky z wolframu v nich obsažené dají vašim střelám skutečně smrtící účinnost a průraznost.