Blazing Angels: Squadrons of WW2 [ PC ]

 Blazing Angels: Squadrons of WW2

V oddělení:PCSimulátory

Vaše cena: 299 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PC Blazing Angels

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PC

Herní žánr: Simulátory

Popis sortimentu
Video ukázky

Hra Blazing Angels 2 se točí okolo skupiny elitních pilotů, kteří byli od začátku války vybíráni do tajného elitního týmu. Jejich úkol je jasný: provádět ty nejsložitější akce po celém světě a řešit krize, na jaké by řadoví piloti nestačili.

 

Americká vláda tuto utajovanou skupinu vytvořila v roce 1940 (v době, kdy Amerika ještě oficiálně do války nezasahovala). Tým pracuje pod kódovým označením Operace Divoká karta a nesvazují jej žádná pravidla

 

Čtyři velmi odlišní a vcelku svérázní piloti pracují často ve spojení s britskou špionkou, která se stará o pozemní zajištění jejich operací. Tato skupina není podřízena žádné konkrétní armádě, může se přesunout kdykoliv kamkoliv právě tam, kde jsou její služby potřeba. Jsou to elitní jednotky a je s nimi i tak nakládáno: dostanou každé letadlo, na které si ukáží a pokud se v průběhu války objeví nějaká nová technologie, dostanou ji také, i když to občas znamená, že ji musí ukrást nepřátelům přímo z pod rukou. Sem patří například prototypy tryskových stíhačů nebo třeba prototypy zvukem naváděných raket. Ve výzbroji mají i exotičtější věci, například Tesla cívku. Všechny tyto vymoženosti ale nutně potřebují, neboť se při svých misích dostanou do těch nejzapeklitějších situací, jaké si je možné představit.

  • Zapojte se do 18 velice nebezpečných misí, ve kterých budete bombardovat mosty, krást tajné zbraně a mnohem více.
     
  • Pilotujte přes 50 autentických letadel a prototypů ve vybraných nejexotičtějších oblastech světa.