Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

Call of Duty: Black Ops COLD WAR [ XSX ]

Call of Duty: Black Ops COLD WAR

V oddělení:XSX

V oddělení: XSXAkční

Vaše cena: 1 549 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: XSX COD 17

Stav zboží: nové zboží

Výrobce: Activision

Kód výrobce: 5030917292613

Platforma: XSX

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

Upozornění: Jedná se o vylepšenou verzi pro Xbox Series X, která zahrnuje jak podporu ray-tracingu, tak lepší frame-rate, kratší nahrávací časy a jiná vylepšení. Díky zpětné kompatibilitě je možné hrát hru na Xbox One.

 

 

 

Ikonická Black Ops série se vrací ve zbrusu nové podobě další generace jako Call of Duty®: Black Ops Cold War – přímé pokračování k původnímu a fanoušky oblíbenému Call of Duty®: Black Ops.

 

 

 

SINGLE PLAYER

  • Black Ops Cold War vrhne fanoušky do zákulisí studené války a geopolitických bitev na začátku 80. let.
  • Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani jednoho hráče, kde dojde ke konfrontaci hráče tváří v tvář s historickými postavami a tvrdou realitou v průběhu bojů po celém světě napříč ikonickými místy, jakými jsou východní Berlín, Vietnam, Turecko, sovětská Moskva a další.
  • Jako elitní vojáci budete následovat stopy tajemné postavy jménem Perseus, která má za účel destabilizovat globální rovnováhu moci a průběh historie.
  • Pronikněte do temného jádra globálního spiknutí spolu s ikonickými postavami Woodse, Masona a nových elitních vojáků, kteří se pokoušejí zamezit více jak deset let plánovanému spiknutí.

 

 

 

MULTIPLAYER

  • Kromě kampaně poskytuje Black Ops Cold War další generaci boje pro více hráčů a zcela nový zombie zážitek, včetně sdíleného obsahu s úspěšným free-to-play Call of Duty Warzone battle royale.
  • Black Ops Cold War bude obsahovat napříč konzolovými generacemi crossplay i postup s crossplay podporou pro všechny hráče hrající společně.
  • Black Ops Cold War nabídne také systém Battle Pass, který dodatečně nabídne další obsah po vydání hry, včetně map a režimů pro více hráčů, zkušenostních bodů, zombies a dalšími robustními plány komunitních akcí ve hře.
  • Black Ops Cold War obsahuje sdílený postup spolu s Call of Duty Warzone a přiává nové položky inventáře, které mohou být používany v obou hrách. Navíc hráči Warzone budou mít přístup k obsahu z Modern Warfare , který získali dříve jako například plany zbraní. Více informací ohledně Black Ops Cold War a Warzone bude oznámeno později.
  • Nalaďte se 9. září na Twitch.tv/CallofDuty abyste zažili očekávané odhalení gamepleay multiplayeru v Black Ops Cold War