Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

Crash Bandicoot 4: It's About Time [ XONE ]

Crash Bandicoot 4: It's About Time

V oddělení:NovinkyXBOX ONE

V oddělení: XBOX ONE

V oddělení: XBOX ONEDětské

Vaše cena: 1 550 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: XONE Crash B. 4

Stav zboží: nové zboží

Výrobce: Activision

Kód výrobce: 5030917291067

Platforma: XONE

Herní žánr: Dětské

Popis sortimentu
Video ukázky

Už bylo na čase – na zbrusu novou hru ze série Crash Bandicoot! Vstupte do čtvrtého časoprostorového dobrodružství vašich oblíbených vačnatců.

 

Neo Cortex a N. Tropy se znovu vracejí a zahajují totální útok nejen na tento vesmír, ale i na celý multiverse! Crash a Coco jsou zde pro to, aby zachránili situaci sloučením čtyř kvantových masek a ohnuli zákony reality, jak ji známe.

 

Nové schopnosti? Jasná věc. Nové hratelné postavy? Ovšem. Alternativní dimenze? Samozřejmě. Extravagantní bossové? Určitě. Stejná úžasná nálož? To vsaď svoje trencle. Počkat, jsou tu vůbec trencle? Ne v tomhle vesmíru!

 

 

Právní ustanovení a autorská práva:

Online žebříčky a registrace účtu Activision vyžadují připojení k internetu. Vyžadovaná velikost prostoru na uložišti se může měnit. K hraní může být vyžadována povinná aktualizace. Activision neposkytuje žádnou záruku ohledně dostupnosti online funkcí a může je dle svého uvážení s modifikovat či ukončit. Používání softwaru představuje souhlas s licenci na software a smlouvou o poskytování služeb a zásadami ochrany osobních údajů, které jsou k dispozici na adrese support.activision.com/licence.

 

© 2020 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CRASH a CRASH BANDICOOT jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků