Dark Souls Remastered [ XONE ]

Dark Souls Remastered

V oddělení:NovinkyXBOX ONE

V oddělení: XBOX ONE

V oddělení: XBOX ONERPG

Vaše cena: 950 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: XONE Dark Souls

Stav zboží: nové zboží

Platforma: XBOX ONE

Herní žánr: RPG

Popis sortimentu
Video ukázky

Oheň vzplanul. Zažijte znovu kriticky oceňovanou, žánr definující hru, která to všechno začala. Vraťte se do Lordranu v této nádherně přepracované hře s oslňujícími detaily ve vysokém rozlišení a se snímkováním 60 fps. Dark Souls Remastered zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss.

 

 

Klíčové prvky:

 

Hluboké a temné univerzum


Ponořte se do epického temného fantasy světa, který byl zasažen úpadkem a prokletím. Objevujte složitě navržený svět plný skrytých průchodů, dungeonů a tajemství - a odhalte tak jeho hluboce zakořeněné tradice.

 

Každý konec je novým začátkem


Každý nový průchod hrou Vás překvapí novými výzvami a neočekávanými aspekty hry. Nesázejte na to, že hru dokončíte pouze jednou...

 

Bohatá hratelnost a možnosti


Stovky unikátních kombinací výzbroje, brnění, magie a schopností vytvářet předměty Vám umožní vytvořit si svůj herní styl a herní zkušenosti.

 

Smysl pro učení se, ovládání a dosahování cílů


Utvořte si postavu dle svých představ díky vylepšování určitých herních dovedností. Naučte se při hraní využívat strategii a užívejte si překonávání strašlivých nepřátel.

 

Až 6 hráčů v multiplayeru


Ať už jsou Vaše motivace pro hraní online jakékoliv - kooperace nebo konfrontace, podpora či zrada - Váš pravý domov Vám poskytne jeden z 9 paktů dostupných ve hře. Co si zvolíte?