Darksiders Genesis [ NS ]

Darksiders Genesis

V oddělení:Nintendo SwitchRPG

Vaše cena: 850 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: NS Darksiders Genesis

Stav zboží: nové zboží

Platforma: Nintendo Switch

Herní žánr: RPG

Popis sortimentu
Video ukázky

"Od úsvitu stvoření RADA udržovala rovnováhu napříč existencí. Její rozkazy vykonávají JEZDCI neboli Nefilim (silné bytosti zrozené z nepřirozeného svazku andělů a démonů), kteří přísahali věrnost Radě a získali nesmírnou moc. Tato moc však nebyla zadarmo: Jezdci dostali rozkaz pomocí této nově nabyté síly vybít zbytek svého druhu. Následovala krvavá bitva o Eden, ve které Jezdci, stále v zajetí vůle Rady, ostatní Nefilim zničili.

 

 

  • VÁLKA a SVÁR, kteří se stále vzpamatovávali z událostí v Edenu, dostali nový úkol – LUCIFER, tajemný a podlý král démonů, osnuje plány na narušení rovnováhy tím, že propůjčí moc vládcům démonů v celém Pekle. Válka a Svár musí tyto vládce ulovit, získat informace a nakonec se probojovat spletitou démonickou konspirací, která hrozí, že navždy naruší rovnováhu a zničí celé Stvoření.

 

  • Zbraně se budou žhavit a meče sekat na všechny strany. Genesis nabídne hráčům první pohled na svět DARKSIDERS před událostmi prvního dílu a zároveň představí nového Jezdce, kterým bude SVÁR."

 

  • Válka a Svár dostali nový úkol

 

  • Lucifer osnuje plány a hodlá propůjčit moc vládcům démonů v celém Pekle

 

  • Válka a Svár musí tyto vládce ulovit

 

  • Probojujte se spletitou démonickou konspirací, která hrozí, že navždy naruší rovnováhu a zničí celé Stvoření