Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

Dungeons 3 Complete Collection [ XONE ]

Dungeons 3 Complete Collection

V oddělení:XBOX ONE

V oddělení: XBOX ONEStrategie

Vaše cena: 599 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: XONE Dungeons 3 CE

Stav zboží: nové zboží

Výrobce: Koch Media

Kód výrobce: 4020628717520

Platforma: XONE

Herní žánr: Strategie

Popis sortimentu
Video ukázky

Dungeons 3 Complete Collection je ultimátní edice nejnovějšího dílu oblíbené série strategických her Dungeons. Vybudujte si a spravujte vlastní dungeon jako zlý Dungeon Master, rekrutujte nové příšery a chystejte zákeřné pasti na nic netušící dobrodruhy. Zároveň se odvažte dobýt rozsáhlé nadsvětí v komplexní příběhové kampani. Užijte si prakticky nekonečné možnosti obsahu v rámci hry jednoho hráče, více hráčů i v režimech potyček díky této edici, která obsahuje několik bezplatných aktualizací obsahu a sedm balíčků rozšíření!

 

 

  • Užijte si vzestup Absolutního zla, pád Bohyně a samozvaného mudrce na vlastní kůži!
  • Obsahuje balíčky rozšíření „Once Upon a Time“, „Evil of the Caribbean“, „Lord of the Kings“, „Clash of Gods“, „DLC An Unexpected“, „Famous Last Words“ a novou mapu pro potyčky, jakož i několik bezplatných aktualizací obsahu.

 

 

  • Na velikosti záleží: Přes 50 misí a více než 50 hodin hratelnosti, náhodně generovaných map, zcela nový kooperativní režim pro dva hráče, soutěžní hra pro více hráčů, více místností a příšer a jedinečnější schopnosti.

 

  • Neříkejte nic zlého: Oblíbený vypravěč ze série Dungeons se svým nezaměnitelným hlasem se vrací a pokračuje v odkazu hry tím nejlepším možným způsobem.