EA Sports UFC 3 [ PS4 ]

EA Sports UFC 3

V oddělení:PS4Sportovní

Vaše cena: 680 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 UFC 3

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Sportovní

Popis sortimentu
Video ukázky

 

Předobjednejte si EA SPORTS™ UFC® 3 Standard Edition a získejte na hostování jednoho bojovníka z Champions Edition pro 5 zápasů v UFC® 3 Ultimate Team. Dále získáte 5 prémiových balíčků pro UFC® 3 Ultimate Team 500 UFC pointů pro vybudování vašeho Ultimate Teamu.

 

EA SPORTS™ UFC® 3 přináší revoluční bojový pohyb pomocí systému Real Player Motion Tech, nové herní animace díky které dosáhnete mnohem plynulejšího a citlivějšího pohybu než v ostatních sériích. Každá vaše rána, kop, blok nebo protiúder byly předělány ostřejší animační technologií, díky které vypadají lépe a téměř budete cítit každý úder, to vše vám přinese nejstrategičtější konkurenční boj v historii.

 

V G.O.A.T. kariérním módu si nyní můžete bojem získávat fanoušky, peníze pro trénink v nové tělocvičně, a vytvořit si obrovskou rivalitu s jinými bojovníky pro získání celosvětové pozornosti. Na tom, jak se budete prezentovat mimo klec nyní záleží stejně, jako jak se vám bude dařit uvnitř klece na vaší cestě stát se největším bojovníkem všech dob!

Navíc, zcela nová sada přizpůsobitelných režimů pro více hráčů vám dovolí čelit vašim přátelům v kleci v rychlých, zábavných a intenzivních bojích, kde jste vždy krůček od prohry a vítězství můžete dosáhnout mrknutím oka.