Football Manager 2018 Limited Edition [ PC ]

Football Manager 2018 Limited Edition

V oddělení:PCSportovní

Vaše cena: 999 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PC Football M. 2018

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PC

Herní žánr: Sportovní

Lokalizace: CZ titulky

Popis sortimentu
Video ukázky

Říká se, že fotbal je hrou správných rozhodnutí a každý může volit dle svého uvážení, ovšem tady je rozhodnutí jen a pouze na vás.

 

Na vás záleží, koho podepíšete, koho prodáte i jak si poradíte s rozpočtem. Postavíte taktiku na hráčích, které máte k dispozici, nebo je tvrdým tréninkem zformujete tak, aby hráli zcela dle vašich představ? Výběr hráčů do hry a na střídačku výrazně ovlivní harmonii sestavy a je jen na vás, jak se téhle role ujmete. Každé vaše rozhodnutí se vám nějak vrátí.

 

Budou-li správná, stane se z vás hvězda novinových titulků a diskuzí na sociálních sítích. Pokud uspějete, stanete se nedílnou součástí fotbalového světa.

 

S nepředstavitelnou šíří možností na hřišti i mimo něj vás čeká rozhodnutí, jakým typem manažera se vlastně budete chtít stát.

 

Limitovaná Edice hry Football Manager 2018, která bude dostupná v omezeném počtu kusů, navíc nabídne oboustranný plakát s manažerským rychlokurzem.

 

 

Klíčové prvky:

 

  • Vyzkoušejte svůj um v 50 největších fotbalových zemích.

 

  • Vyhrajte titul s kterýmkoliv z 2500 nejlepších klubů z celého světa.

 

  • Obchodujte na přestupním trhu s 600 000 skutečných hráčů a zaměstnanci.

 

  • Sledujte na vlastní oči, jak vaše fotbalové vize ožívají.

 

 

Veškeré zakoupené verze hry Football Manager 2018 obsahují také volnou verzi hry Football Manager Touch 2018 pro PC/Mac a Linux.