Football Manager 2020 [ PC ]

Football Manager 2020

V oddělení:PCSportovní

Vaše cena: 1 050 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PC Football Manager 2020

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PC

Herní žánr: Sportovní

Popis sortimentu
Video ukázky

Postarej se, aby tvoje názory našly dobrého využití a dělej si věci po svém v nové sezóně oblíbeného fotbalového simulátoru Football Manager 2020. Každé rozhodnutí se počítá!

 

 

 

 

 

 

 

Vstupte do živoucího, dýchajícího fotbalového světa, který klade největší důraz právě na vás. Zde na vašem názoru záleží!  Tohle je svět, který odměňuje plánování a znalosti, ale na rozdíl od ostatních her zde není žádný předpřipravený konec ani scénář, podle kterého musíte jít - pouze nekonečné možnosti a příležitosti. Každý klub má svůj příběh a je na vás, abyste ho vytvořili.

 

 

 

Říká se, že fotbal je hra snů. Inu, manažeři jsou speciální druh snílků. Oni nevidí problémy, pouze příležitosti: šanci ukázat těm nejlepším z celého světa, co umí, šanci rozvíjet a zavádět novou fotbalovou filosofii, šanci vychovávat talenty, šanci pozvednout klub do nových výšin a ukončit čekání na vítězný pohár. Jak se dostanete na vrchol, je čistě na vás... Rozhodovat se budete sami a stejně tak budete čelit i následkům...

 

 

 

 

 

Klíčové prvky:

 

 

 

  • Založte si základnu v 50 největších fotbalových zemích po celém světě.
  • Nastolte novou éru úspěchu v jednom 2500 klubů na všech úrovních.
  • Podepište ty nejlepší smlouvy a utvořte budoucnost - na výběr máte z více než 500 000 skutečných hráčů a zaměstnanců.
  • Vytvořte si taktickou vizi a uveďte ji v praxi na cvičišti.
  • Kopněte do každého míče díky našemu dosud nejpodmanivějšímu a nejchytřejšímu zápasovému enginu.

 

 

 

VÝVOJÁŘSKÉ CENTRUM

Převezměte plnou kontrolu nad fungováním svého týmu v novém, všeobjímajícím centru. Vychovávejte mladé hvězdy od příchodu do vašeho klubu, přes dorosteneckou úroveň, dokud nebudou připraveny na akci v prvním týmu.

 

VIZE KLUBU

Rozvíjejte kulturu, pracujte s vedením kvůli dosažení dlouhodobých cílů a naplánujte směřování svého klubu pro nadcházející sezónu. Vize klubu se netýká jen zasedací místnosti: má vliv na přestupy, herní styl a očekávání od konkurence, zatímco se snažíte posílit identitu svého klubu a splnit víceleté milníky.

 

PLÁNOVÁNÍ HERNÍ DOBY

Zcela nový způsob, jak definovat postavení hráče ve vašem mužstvu. Začleňte aktuální i budoucí herní dobu do délky smlouvy, čímž jasně určíte cestu od okrajového hráče po hvězdu týmu a cokoliv mezi tím.

 

ZÁKULISNÍ TÝM

Díky novým rolím, radám a interakcím je váš tým důležitější než kdy dřív a také na něm víc záleží. Větší spolupráce napříč mnoha oblastmi přibližuje hru struktuře skutečného zákulisního týmu.

 

VYLEPŠENÍ GRAFIKY

Nový design modelů hráčů a manažerů, vylepšené nasvícení a přepracovaný vzhled hřiště - to vše vytváří dosud ten nejrealističtější a nejhezčí zážitek ze zápasu.

 

 

Football Manager 2020 jako vždy zahrnuje zcela zdarma i Football Manager 2020 Touch pro PC/MC.