Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

Immortals Fenyx Rising GOLD Edition [ PS4 ]

Immortals Fenyx Rising GOLD Edition

V oddělení:PS4RPG

Vaše cena: 1 650 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 Immortals Fenyx Gold

Stav zboží: nové zboží

Výrobce: Ubisoft

Kód výrobce: 3307216155102

Platforma: PS4

Herní žánr: RPG

Popis sortimentu
Video ukázky

 

 

 

 

Immortals Fenyx Rising™ vdechuje život velkolepému mytologickému dobrodružství. Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

 

 

V sázce je osud světa – poslední nadějí bohů jste vy.

 

 

Immortals Fenyx Rising je svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií. Toulejte se svobodně po nádherně stylizovaném světě a používejte mimořádné schopnosti, které vám darují bohové, proti děsivým bájným monstrům. Čekají na vás zrádné zkoušky, hrdinské skutky a samotné podsvětí, které prověří vaši odvahu. Prožijte příběh z dávných věků o bozích a monstrech a staňte se legendou, kterou vám bylo souzeno být.

 

 

POUŽÍVEJTE SÍLU BOHŮ
Olympští bohové vás požehnali svými dary: máte k dispozici Daidalova křídla, Achilleův meč, Odysseův luk a další vybavení, stejně jako legendární schopnosti, které vám pomohou získat výhodu v bitvě. Bojujte s bájnými příšerami, řešte starověké hádanky a prozkoumejte rozsáhlý otevřený svět.

 

POSTAVTE SE BÁJNÝM NEPŘÁTELŮM
Utkejte se s legendárními protivníky, jako je Kyklop, Medúza či Minotaurus, a postavte se nakaženým hrdinům, jako je Achilles. Bojujte s nimi v rychlých vzdušných a kontaktních soubojích a kombinujte božské schopnosti a zbraně.

 

PROZKOUMEJTE STYLIZOVANÝ OTEVŘENÝ SVĚT
Objevte nádherně vykreslený živoucí fantasy svět. Pobíhejte, šplhejte a létejte po sedmi jedinečných regionech, z nichž každý je inspirovaný určitým bohem.

 

ZDOLEJTE HRDINSKÉ ZKOUŠKY
Pomocí důvtipu a speciálních dovedností vyřešte náročné hádanky a hlavolamy v pokladnicích nebo se zapojte do strategických bitev s bossy a zvyšte si sílu a vylepšete schopnosti.

 

VYBUDUJTE SVOU LEGENDU
Přizpůsobte si vzhled postavy a objevte nové zbroje a vybavení inspirované řeckou mytologií. Sbírejte materiály po celém světě a vyrábějte mocné předměty a vylepšujte si vybavení na výpravě za svým osudem.

 

 

Immortals Fenyx Rising™ Gold Edition obsahuje celou hru a následující digitální obsah:

 

SEASON PASS

 • Obohaťte si dobrodružství díky season passu! Obsahuje nové herní zážitky a jeden bonusový úkol – Když cesta začne být kamenitá – se samostatnými herními odměnami.

 

DIGITÁLNÍ OBSAH

 

Balíček postavy Pána stínů Háda - Ovládněte moc stínů a tajemství! Obsahuje zbroj, přilbu, koně, křídla a fénixe s Hádovými motivy.

 

 • Zbroj s Hádovými motivy: Výbava vhodná pro vládce podsvětí. Ti, kteří ji nosí, získají vládu nad stíny a tajemstvími.Přilba: Hádés, prohnaný vládce stínů, se mezi stíny podsvětí pohybuje neviděn.
 • Kůň: Když se jezdec zadívá do očí tohoto koně, může ho přepadnout touha vyrazit do jiného světa. Ale i když vstoupíš do prázdnoty, Propast bude následovat.
 • Křídla: Tato křídla umožňují nositeli volný pohyb v Podsvětí, kde může odhalit všechna jeho temná tajemství.
 • Fénix: Fosfor, Posel žalu. Temné peří tohoto ptáka přináší pouze zprávy o smrti a žalu z Podsvětí.

 

Orionův balíček požehnaných zbraní - Ovládněte moc Oriona a souhvězdí díky tomuto balíčku nebeských zbraní. Obsahuje skiny s motivy Oriona pro meč, sekeru a luk.

 • Meč: Legenda praví, že tato čepel je dost ostrá na to, aby vyřízla hvězdu z nebes. Hrdiny, který nosí tento meč, se bojí i samotná souhvězdí.
 • Sekera: I ta nejkrásnější padající hvězda žárlí na ostří této bájné sekery.
 • Luk: Použij sílu padající hvězdy, až budeš z tohoto luku střílet šípy kosmickou silou.

 

Duhová křídla - Každý pramen každého chocholku v sobě obsahuje všechny představitelné barvy duhy. Tato křídla jsou Daidalova pýcha.

 

 

Kroky nutné k aktivaci preorder DLC:

 1. Jděte na odkaz https://redeem.ubisoft.com/immortals-fenyx-rising/

 2. Přihlaste se nebo si vytvořte nový Ubisoft účet.

 3. Zvolte preferovanou platfromu.

 4. Vložte Váš unikátní kód a potvrďte ho.

 5. Gratulace – Vaše DLC je odemčeno.