LEGO Marvel Collection [ PS4 ]

LEGO Marvel Collection

V oddělení:Novinky

V oddělení: PS4

V oddělení: PS4Dětské

Vaše cena: 1 050 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 Lego Marvel Collection

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Dětské

Popis sortimentu
Video ukázky

Herní kolekce LEGO® Marvel Collection nabídne 3 akční LEGO hry z univerza Marvel: LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Marvel's Avengers, LEGO Marvel Super Heroes 2 a navíc veškerý obsah vydaný v rámci season pass pro každou hru!

 

 

LEGO® Marvel Collection obsahuje tyto hry:

 

LEGO Marvel Super Heroes - Hráči převezmou kontrolu nad bohatým výběrem postav a jejich úkolem bude zastavit Lokiho a další zloduchy z univerza Marvel od sestrojení super zbraně schopné zničit celý svět.

 

LEGO Marvel's Avengers - Vstupte do role legendárních superhrdinů Avengers a vychutnejte si jedinečnou atmosféru tolik oblíbených filmů. Hra LEGO Marvel's Avengers navazuje na filmový hit Avengers: Age of Ultron a objeví se v ní největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye, se kterými budete čelit děsivému nebezpečí.

 

LEGO Marvel Super Heroes 2 - Toto epické dobrodružství hráče zavede do kosmické bitvy odehrávající se napříč ikonickými Marvel lokacemi, které jsou vyrvány z času a prostoru a vytváří tak neuvěřitelný svět zvaný "Chronopolis." Hra LEGO® Marvel Super Heroes 2 představuje spojení ikonických Marvel superhrdinů a záporáků z odlišné éry a reality a typického LEGO® humoru.