Little Nightmares II [ NS ]

Little Nightmares II

V oddělení:Nintendo Switch

V oddělení: Nintendo SwitchAkční

Vaše cena: 1 049 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: NS Little Nightmares II

Stav zboží: nové zboží

Výrobce: Bandai Namco Games

Platforma: Nintendo Switch

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

Little Nightmares II je napínavá dobrodružná hra, ve které hráči převezmou roli mladého chlapce jménem Mono uvězněného ve světě pokrouceném vlivem šumivého přenosu vzdálené věže. Spolu se Six, dívkou ve žluté pláštěnce, která ve hře přebírá roli průvodce, se Mono vydává za odhalením temných tajemství signální věže a za záchranou Six před jejích příšerným osudem. Jejich cesta však nebude jednoduchá - Six a Mono budou nuceni čelit nespočtu nových hrozeb od děsivých obyvatel tohoto zvráceného světa.

 

 

Odvážíš se čelit této kolekci zcela nových malých zrůd?

 

 

 

Zahraj si temné, vzrušující a napínavé dobrodružství


Spousta zcela nových residentů čeká v temnotě, až uslyší ozvěnu tvých kroků, aby tě vystrašili k smrti a narušili tvůj poklidný spánek. Přechytrač sadistického Učitele, přežij krvežíznivého Lovce a vezmi nohy na rameny před mnoha dalšími, děsivými zrůdičkami.

 

Objev fantastický svět narušený vysíláním ze signální věže

 

Unikni ze světa, který je prohnilý skrz naskrz. Tvá cesta tě zavede ze strašidelných lesů do zlověstných škol na tvém pátrání po příšerné signální věži a vypátrání zdroje zla, které se šíří skrze televizní obrazovky po celém světě.

 

Probuď své vnitřní dítě a zachraň Six před temnotou

 

Six se pomalu vytrácí z tohoto světa a její jedinou nadějí je dovést chlapce jménem Mono k signální věži. V tomto světě plném nočních můr jsi její poslední slzičkou naděje. Dokážeš sebrat kuráž, přetrpět svá muka a následovat Six k signální věži?