Moto GP 19 [ XONE ]

Moto GP 19

V oddělení:XBOX ONEZávodní

Vaše cena: 860 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: XONE Moto GP 19

Stav zboží: nové zboží

Platforma: XBOX ONE

Herní žánr: Závodní

Popis sortimentu
Video ukázky

MotoGP™19 oslavuje závody motorek díky zcela novým prvkům!

 

Vyzvěte své kamarády, vytvářejte soutěže na profi úrovni a staňte se ředitelem závodů v tom nejkompletnějším zážitkům pro více hráčů bez lagů všech dob!

 

Připomeňte si tu největší soutěží řevnivost díky historickým výzvám, které opět vdechují život dějinám této disciplíny tím, že reprodukují ty nejslavnější epizody závodníků, motorek a týmů.

Soutěžte proti rychlejší, chytřejší a přesnější umělé inteligenci se strojovým učením, která se v závodní hře objevuje vůbec poprvé!

 

Zahrajte si na svého oblíbeného oficiálního závodníka na mistrovství 2019 a závoďte na 19 různých tratích! Objevte všechny třídy: Red Bull MotoGP™ Rookies Cup, Moto3™, Moto2™ a MotoGP™ a zcela novou třídu MotoE™.

 

Popusťte uzdu své kreativitě s novými nástroji, díky kterým bude váš závodník jedinečný! Vytvořte si vlastní styl, vyberte si z té nejširší nabídky značek a doplňků všech dob a užijte si nové grafické editory! Kombinujte fonty a tvary a přizpůsobte si nálepku na zádech, přilbu a závodní číslo anebo si stáhněte výtvory ostatních hráčů!

 

Začněte jako zelenáč v režimu kariéry a vyšplhejte se na vrchol žebříčku své třídy. A až budete připraveni na těžší výzvu, rozjeďte režim Pro Career a začněte jako profesionální závodník MotoGP™!

Vylepšujte výkon elektroniky své motorky během speciálních testů a naplánujte si takovou strategii, díky které budete ti nejlepší!

 

Třetí sezóna MotoGP™ eSport Championship je zpět. Zdoláte stupínek vítězů?

 

 

Minimum/maximum hráčů MotoGP™19:

 

Xbox One

Offline: 1 hráč

Online: 2-16 hráčů (12 závodníků + 1 ředitel závodu + 3 diváci)