NHL 12 [ PS3 ]

NHL 12

V oddělení:PS3Sportovní

Vaše cena: 299 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS3 NHL 12

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS3

Herní žánr: Sportovní

Lokalizace: CZ titulky

Popis sortimentu
Video ukázky

V NHL 12 se opět můžete probít až na vrchol slávy v oblíbeném módu Be a Pro a zažít autentickou akci i náboj skutečných hokejových zápasů díky novince s názvem Full Contact Physics Engine.

V přepracované verzi módu Be a Pro je hlavním cílem opět zdolávat velké milníky v kariéře profesionálního hokejisty, překonávat historické rekordy a budovat si status legendy NHL. Novinkou je faktor kvality hry - čím lepší výkony předvedete, tím více času na ledě dostane av průběhu odpočinku na střídačce můžete simulovat dění na ledě, až do svého dalšího střídání. Při snaze o dobytí Stanley Cupu tak nemusíte na nic čekat a jste stále v akci.

Full Contact Physics Engine v NHL 12 Vám nedá vydechnout, ať už se pohnete kamkoliv. Vše je totiž součástí hry a plně interaktivní. Intenzitu a agresivní ráz hokeje navodí prvky jako rozbití plexiskla, helmy odlétávající hráčům z hlav, zda přehazování soupeře přes mantinel na střídačky. Nechybí ani posunutí branky po nárazu do konstrukce ve vysoké rychlosti, zda divoké kolize s brankáři. Zesílený je význam tělesných proporcí hokejistů, takže větší a silnější hráči se více uplatní v osobních soubojích, nebo při cloněním před brankou.

V NHL 12 se poprvé ve hře objevují tzv.. dynamičtí brankáři. Kromě již zmíněné možnosti posunout branku, lze brankáře při nárazu srazit, nebo vychýlit z ideální pozice. Brankáři se také musí vyrovnat s cloniacimi protihráči. Engine bitek, který měl premiéru v NHL 10 , se dočkal doplnění o bitvy brankářů. Když atmosféra na ledě zhoustne, stačí dát signál k opuštění branky, shodit rukavice a rozdat si to s brankářem na opačné straně hřiště.

Nová prezentace průběhu zápasu pomáhá navodit silný pocit autenticity. Grafické zpracování NHL 12 ještě věrnější napodobuje živé přenosy skutečných hokejových zápasů. Vůbec poprvé můžete nastoupit na populární zápasy NHL pod otevřeným nebem.

Platformy