Nioh 2 Special Edition [ PS4 ]

Nioh 2 Special Edition

V oddělení:PS4RPG

Vaše cena: 1 999 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 Nioh 2 SE

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: RPG

Popis sortimentu
Video ukázky

Nioh 2

Ovládni v tomto náročném pokračování akčního RPG smrtící mistrovské umění samurajů jako napůl člověk a napůl nadpřirozený bojovník Yokai. Prozkoumej Japonsko v drsném období Sengoku i smrtící Temnou říši, které zaplavili groteskní, avšak nemilosrdní démoni. Tas své smrtící zbraně a poraz všechny nepřátele, kteří se ti postaví do cesty, s pomocí přepracovaného bojového systému a schopnosti transformace do formy Yokai s devastujícími paranormálními silami.

 

ZDOKONAL SVÉ DOVEDNOSTI


Připrav se na boj svého života s přepracovanými herními mechanismy, které staví na oblíbených prvcích ze hry Nioh a vyžadují tvou plnou koncentraci i veškeré tvé schopnosti.

 

ZVOL SI SVŮJ ZPŮSOB BOJE


Vydej se tradiční cestou samuraje s meči a sekerami, nebo naplň svůj Amrita ukazatel, ovládni mocné schopnosti formy Yokai a znič monstrózní nepřátele řadou zničujících útoků.

 

VYLEPŠI SVÉ ZBRANĚ PŘECHODEM DO FORMY YOKAI


Naplnění ukazatele Amrita ti nejen umožní přístup k mocné podobě Yokai, ale také zvýšení statistik různých zbraní a přidání extra možností.

 

POMOC OSTATNÍM A OD OSTATNÍCH HRÁČŮ


Povolej si přízraky zanechané ostatními hráči Nioh 2, aby ti pomohly v boji. Jejich duchové ti budou pomáhat až do konce aktuální úrovně… nebo až do okamžiku své porážky.