Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition) [ PS4 ]

Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition)

V oddělení:NovinkyPS4

V oddělení: PS4

V oddělení: PS4Akční

Vaše cena: 1 199 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 Oddworld: Soulstorm

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky
  • ODDWORLD: SOULSTORM Oddworld: Soulstorm je větší, drsnější a odvážnější pokračování proslulé videoherní série a zároveň i druhý díl nové pentalogie započaté hrou Oddworld: New 'n' Tasty. Ujmi se opět role Abea, krajně neobvyklého mudokonského hrdiny, který nechtěně vyvolal povstání a teď mu nezbývá než vést své bratry Mudokony na cestě za svobodou.

 

 

  • V kůži starého hrdiny V Oddworld: Soulstorm začneš, kde jsi v New 'N' Tasty skončil. Abe prošel nechtěnou přeměnou z malého tichého mimozemšťana na nepravděpodobného hrdinu, který se stal majákem naděje. Pokračuj v nerovném boji o přežití proti nejmocnější rase planety, disponující všemi možnými prostředky útlaku od propagandy přes biologické zbraně až po bezohlednou smrtící sílu.

 

 

Staň se zachráncem Pusť se do průzkumu masivních, filmově ztvárněných 2.9D lokací plných úchvatných vizuálních prvků. Sbírej suroviny, vyráběj zbraně, vyzbrojuj svoje následovníky, řeš hádanky a bezpečně vyveď na svobodu každého ze svých více než 1 000 následovníků. Nebo zklam a staň se svědkem vyhlazení celého druhu.