PS3 BAZAR: Armored Core Verdict Day [ PS3 ]

PS3 BAZAR: Armored Core Verdict Day

V oddělení:BazarPS3

Vaše cena: 199 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS3 bazar Armored Core Verdict Day

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS3

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

V tomto díle Admore Core s podtitulem Verdict Day je Země zpustošená válkou a o cenné zdroje se válčí, a jak už to v Armored Core bývá, tak budete bojovat s bitevními roboty, Mechy.

 

Ve hře budete moci vytvářet eskadry těchto mechů i s jejich piloty, ať už těmi s umělou inteligencí ovládanými herní konzolí, nebo živými v online režimu, ovládanými skutečnými hráči, což je samozřejmě mnohem zajímavější.. Multiplayer je až pro 10 hráčů, kdy v kooperaci může hrát až 5 hráčů.

 

Multiplayer má persistentní režim podobný MMORPG hrám, kdy se zapojíte do boje o území za jednu z řady frakcí. Postupně se vám budou zlepšovat statistiky, odměny a hodnosti. O nic z toho nepřijdete pokud se ze hry odpojíte. Vše zůstává na serveru dokud se znovu nenapojíte.

 

Ve Verdict Day nechybí klasická kampaň s možností kooperace a znovu hra obsahuje režim Operator Mode, s nímž se vrací i nějaká ta taktika. V

 

Operator Mode bude jeden hráč vše sledovat z velitelského pohledu a bude moci nakukovat do kokpitů jednotlivých bojových robotů, a to ať už tam bude AI, nebo živý hráč. Jako velitel budete moci zadávat cíle, kam se má mužstvo přesunout, rozkazy kam útočit a jednoduše, tenhle mód by měl hře propůjčit pořádnou taktickou hloubku.

 

Hlavní rysy Armored Core: Verdict Day: 90 bojových misí na 7 kontinentech zpustošené Země

Vyberete si frakci, za kterou chcete hrát a společně s ostatními hráči online budete dobývat svět. 600 dílů pro přizpůsobení robotů.

Možnost bojovat se spoluhráči s AI

Použijte adaptivní A.I., vytvořte Bezpilotní vzdušné jednotky a jako operátor zadejte příkaz hrát hru jako RTS