PS3 BAZAR: Battlefield: Bad Company 2 [ PS3 ]

PS3 BAZAR: Battlefield: Bad Company 2

V oddělení:BazarPS3

Vaše cena: 199 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: BM02906

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS3

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Český manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Limitovaná edice Battlefield: Bad Company 2

Přináší šest speciálních přizpůsobení, který hráči poskytnou s předstihem výhodu do multiplayerových bitev. Čtyři odemykatelná vylepšení bojových vozidel okamžitě dodají vozovému parku Battlefield: Bad Company 2 vyšší palebnou sílu, radar a pancéřování.

Dalším kusem do výzbroje je sledovací šipka, jíž lze umístit na nepřátelské vozidlo tak, aby jej spolubojovníci, vyzbrojení střelami RPG mohli zaměřit a zničit. Ostřílení veteráni Battlefield 1943? si budou moci doplnit arzenál o další dvě klasické a vysoce účinné zbraně, konkrétně samopal M1A1 a pistoli M1911.

Kompletní seznam všech šesti odemykatelných doplňků:

Čtyři vylepšení pro bojová vozidla
? Vylepšené pancéřování ? Horní sada pancéřování lze umístit na všechny typy bojových vozidel. Snižuje efekt výbušných a průrazných střel a výrazně zvyšuje odolnost vozidla v boji.
? Mimořádná palebná síla ? Dodatečná zbraňová souprava pro řidiče se montuje na všechna obrněná vozidla, čímž se značně rozšiřuje počet cílů, které lze napadnout a zničit.
? Senzor pohybu vozidla ? Tento elektronický bojový systém pomáhá lokalizovat nepřátelské jednotky v bezprostřední blízkosti vozidla.
? Pistole na sledovací šipky ? Magnetická šipka se přichytí kdekoli na povrch nepřátelského vozidla a další členové jednotky jej mohou lokalizovat, zaměřit a navést na cíl střelu i za hranicí vizuálního kontaktu.

Dvě klasické zbraně z Battlefield 1943?
? Samopal M1A1 ? Těžká, ale spolehlivá klasická zbraň je v ruce každého veterána série Battlefield velmi nebezpečná a účinná.
? Pistole M1911 ? Široce modifikovatelná M1911 je oblíbena pro svou spolehlivost a razanci munice ráže .45.