PS3 BAZAR: Rayman Origins [ PS3 ]

PS3 BAZAR: Rayman Origins

V oddělení:BazarPS3

Vaše cena: 299 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: BM03069

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS3

Herní žánr: Dětské

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Je vůbec třeba představovat Raymana? Michel Ancel, tvůrce této nesmrtelné postavičky se vrací ke kořenům a představuje Rayman Originsdobrodružství v high definitions v plné co-op akci pro 4 hráče!

Herní vlastnosti

  • Znovuzrození legendy - je tomu 15 let od vydání první hry s Raymanem a Rayman Originspřivádí zpět mnoho původních postav a prostředí. Objevte původní kořeny Raymana.
  • 4 hráči, jump in, jump out a co-op - hrajte v singleplayeru nebo naskočte do coop modu se 3 dalšími přáteli. Hráči navíc mohou hru kdykoliv opustit, aniž by ovlivnili ostatní.
  • Unikátní postoj k 2D - bohatý svět s více než 100 charaktery a 12 unikátními prostředími
  • Široké hřiště - Rayman origins nabízí více než 60 levelů pro všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Odemknutím nových schopností objevíte skryté cesty a tajemství.
  • Boje s obry - obrovská růžová obluda se sto oči, zmanipulovaný horský golem, zlá masožravá rostlina...Rayman Originsvám dopřejí souboje s těmito podivnými monstry a otestují vaše schopnosti


Zahrajte si Rayman Origins a objevte magické kouzlo vesmíru v legendární 2D gameplay, které si získalo srdce milionů fanoušků .