Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

PS3 BAZAR: UFC 3 [ PS3 ]

PS3 BAZAR: UFC 3

V oddělení:BazarPS3

Vaše cena: 255 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: BM03183

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Výrobce: THQ Nordic

Platforma: PS3

Herní žánr: Sportovní

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Jako bonus dostanete DLC Early Access Pass - kód, který předčasně odemyká předměty, které byste normálně získali později ve hře.

 

Slavná bestsellerová MMA série se vrací, aby vás opět zavedla do osmiúhelníkové zápasnické arény. UFC akce se soustředí především na přímý boj, efektní vizuální ztvárnění a co nejlepší dostupnost.

Kromě zbrusu nového režimu PRIDE přichází i nový systém submise. Ten přináší nové způsoby, jak zasazovat závěrečné údery, a lepší přístupnost díky tradičnímu a zjednodušenému ovládání. Můžete se těšit na intenzivní boje a neustálé napětí, které vás bude v aréně provázet na každém kroku.

UFC si nyní můžete lépe vychutnat díky výrazným vizuálním vylepšením, která mění všechny herní aspekty, od vysílání až po hlediště. Nové pozice kamery a hlavně dlouho očekávané nastupování borců dodává hře zcela nový rozměr.

Skvělou atmosféru UFC ještě podtrhují výrazně vylepšené funkce online režimu, jako jsou například nové a aktualizované nabídky. V UFC Undisputed 3 prostě můžete se soupeřem změřit síly tak, jak jste to dosud v této sérii nezažili.