PS4 BAZAR: Farming Simulator 17 Platinová edice [ PS4 ]

PS4 BAZAR: Farming Simulator 17 Platinová edice

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 499 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 bazar Farming Simulator 17 Platinová edice

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Simulátory

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Obsahuje Farming Simulator 17

+ NOVÉ PROSTŘEDÍ + NOVÉ PLODINY + NOVÁ VOZIDLA

 

Zhostěte se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 17 Platinum Edition! Ponořte se do 3 rozsáhlých otevřených světů, které jsou doslova nabité tunami nového obsahu!

 

Prozkoumejte nové herní prostředí v Jižní Americe, které jinde než v Platinum Edition nenajdete, i se všemi jeho autentickými krajinami, jedinečnou vegetací, železniční sítí, místními plemeny krav a plantážemi s cukrovou třtinou, díky nimž získávají scenérie zcela nový rozměr a vám dávají nespočet nových herních možností! Usedněte za volant více než 280 autentických farmářských vozidel a používejte vybavení od více než 80 výrobců, mezi kterými najdete jednak značky AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson nebo Valtra), ale i nové značky, jako je například Stara, TT, Randon, FMŻ a Gessner Industries, které najdete exkluzivně jen v této edici. Sklízejte mnoho druhů plodin, například slunečnici, sójové boby, cukrovou třtinu a mnoho dalších. Starejte se o svůj dobytek – krávy, ovce, slepice a prasata – zkuste si práci v lese a zajistěte si prodejem svých výrobků prostředky pro rozvoj farmy! Dopravujte své zboží nákladními vozy a tahači, případně vypravte celé vlaky, pokud se potřebujete na cílové místo dostat rychleji.

 

Budujte svou farmu online s ostatními hráči a stáhněte si komunitní modifikace, které povýší váš prožitek z Farming Simulatoru na zbrusu novou úroveň!

 

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • Rozvíjejte svou farmu ve 3 rozsáhlých prostředích, mezi kterými najdete i nové prostředí z Jižní Ameriky.
  • Sklízejte mnoho druhů plodin, například slunečnici, sójové boby a nyní i cukrovou třtinu!
  • Přepravujte své zboží nákladními vozy a tahači, případně si vyzkoušejte nově přidané vlaky.
  • Starejte se o dobytek, kde vás nyní čekají prasata a vůbec poprvé i brahmanský skot.
  • 280 věrně reprodukovaných farmářských vozidel a nástrojů od více než 80 výrobců.
  • Pozvěte si na pomoc přátele, aby vám pomohli s rozvojem farmy, a stáhněte si modifikace, které vytváří zapálená komunita.