Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

PS4 BAZAR: Hitman 2 [ PS4 ]

PS4 BAZAR: Hitman 2

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 510 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 bazar Hitman 2

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Výrobce: WB Games

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

 

 

 

Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu HITMAN 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíl s krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív...

 

 

 

 

Klíčové prvky:

 

 

 

  • Svět je tvé zbraň - Využívejte okolní prostředí ke svému prospěchu a proveďte tak perfektní zabití za aplikace mnoha technik - plížení, sabotáž nebo tvrdá síla - a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.

 

 

 

  • Nemilosrdný svět nájemných vražd - HITMAN 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity.

 

 

 

Nové herní módy - Představujeme nové módy a nové způsoby, jak si hru HITMAN užít společně s Vašimi přáteli, jako je například kooperační mód Sniper Assassin.