PS4 BAZAR: PlayerUnknowns Battlegrounds [ PS4 ]

PS4 BAZAR: PlayerUnknowns Battlegrounds

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 510 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 bazar PlayerUnknowns Battlegrounds

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Český manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Nech se vysadit na zrádné bojiště, kde budeš vybaven pouze svým důvtipem. Lootuj vybavení a vyzraj na své nepřátele ve zběsilé střílečce žánru battle royale. Vytvoř dokonalého vojáka úplně od nuly a otestuj své dovednosti proti 99 dalším hráčům na třech jedinečných mapách.
Jeden život. Jedna šance vyhrát. Vrhni se do vřavy sám, nebo vytvoř tým až 4 hráčů – budeš mít mnohem vyšší šanci na přežití a slávu.
Hra PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) je online multiplayerová střílečka, která proti sobě staví 100 hráčů ve zběsilé bitvě na život a na smrt, kterou vyhrává poslední přeživší.
Vyzkoušej si několik herních režimů. Režim War Mode ti umožní se respawnovat a získávat body potřebné k vítězství, nebo v začátečnickém režimu Shooting Range pro jednoho hráče vypiluj své střelecké dovednosti.
Přistaň v husté džungli nebo na zrádných ostrovech a využij jejich terén ve svůj prospěch. Popadni tu nejlepší zbraň, kterou najdeš. Čeká na tebe působivý výběr odstřelovacích pušek, pistolí, a dokonce i pánvička. Uprav si svou postavu a zbraně a nebuď jen součástí davu. Nebo naopak splyň s prostředím a nenech se odhalit...