PS4 BAZAR: Resident Evil 4 [ PS4 ]

PS4 BAZAR: Resident Evil 4

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 399 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 bazar Resident Evil 4

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Je rok 2004, šest let po nehodě v Raccoon City. Vláda zničila společnost Umbrella, která byla příčinou katastrofy a Leon S. Kennedy se stal vládním agentem.

 

 

Jeho prvním úkolem je najít a zachránit prezidentovu dceru Ashley Grahamová. Leona jeho pátrání po Ashley zavede do malé španělské vesnice, kde se zdá být vše normální, dokud Leon objeví malý dům, kde se snaží od bydlícího zjistit bližší informace o prezidentově dceři. Poté, co mu ukáže fotku, muž reaguje útokem na Leona, kdy Leon zjistí, že něco není v pořádku. Moment na to, jak na něj zaútočí ještě více vesničanů, se sám sebe ptá, co se vlastně děje, kdo jsou tito lidé a proč na něj útočí.

 

 

Musí bojovat a přežít ... Resident Evil 4 HD představuje dech beroucí vizuální styl a efekty. Kamera Vás bude zezadu následovat a umožní Vám intuitivní a komfortní pohyb, který je specifický pro tuto hororovou střílečku z pohledu třetí osoby. Postavte se příšerám, které porušují zákony přírody, najdete zde nové druhy příšer, které byly infikované virem nazvaným"Las plagiát".

Vaši nepřátelé budou inteligentnější než kdy předtím a budou využívat jejich lstivé schopnosti, aby se spojily a ve velkém zaútočili na hráčů. Mercenaries Mode Otestujte si vaše schopnosti v rychlém tempu, budete mít možnost hrát v roli oblíbenců, jako jsou Wesker, nebo Hunk na misi vyhladit hordu nepřátel pro zisk nejvyššího skóre.