Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

PS4 BAZAR: Sniper Elite 4 [ PS4 ]

PS4 BAZAR: Sniper Elite 4

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 340 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: ps4bazarse4

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Výrobce: Rebellion

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Čtvrtý díl odstřelovačské série přímo navazuje na předchůdce a zavede nás do prosluněné Itálie. V této relativně málo prozkoumané válečné oblasti budete pomáhat italskému odboji se svržením fašistické vlády. Více než kdy jindy bude důležitý propracovaný plán sabotáží a kradmý postup i se šplhem.

 

ZASTAVTE NOVOU HROZBU

Tajný agent a elitní ostrostřelec Karl Fairburne musí bojovat po boku statečných mužů a žen z italského odboje, aby jim pomohl osvobodit jejich zemi zpod útlaku fašismu a zároveň porazil děsivou novou hrozbu schopnou zastavit spojenecký protiútok v Evropě dřív, než vůbec začne. Pokud na své misi selže, nebude žádná Operace Overlord, žádná vylodění během Dne D a žádné vítězství v Evropě.

 

PRO VLKY SAMOTÁŘE I TÝM ZÁŠKODNÍKŮ

S rozsáhlou kampaní pro jednoho až dva hráče a speciálními kooperativními i kompetitivními režimy pro více hráčů má Sniper Elite 4 za cíl přinést na současnou generaci konzolí zásadní střílečku z druhé světové války, kromě jiného s pomocí bezkonkurenčních odstřelovačských možností na mapách několikanásobně větších než ty ze Sniper Elite 3.

 

LUXUSNÍ GRAFIKA

Sniper Elite 4 běž v nativním rozlišení 1080p na PlayStation 4 i Xbox One a je první hrou v sérii vytvořenou od základu pro hardware nové generace.