PS4 BAZAR: The Crew 2 [ PS4 ]

PS4 BAZAR: The Crew 2

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 599 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 bazar The Crew 2

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Závodní

Lokalizace: Český manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Posuň hranice závodění a rozjeď se rozlehlým světem divoké Ameriky. Nasedni do letadla a vydej se skrz mlhu a mraky nad vrcholky hor, pal gumu v uličkách New Yorku, rozrážej vlnky na líných meandrech řeky Mississipi a sjeď písčité pláně Grand Canyonu. Možnosti jsou v The Crew 2 neomezené.

 

Spousta vozidel na výběr
Na výběr budeš mít z mnoha typů aut, motorek, člunů a dokonce letadel. 

 

Dynamické střídání dne a noci
Parádní auta zazáří ve světle neonů v ulicích New Yorku.

 

Krajina ze vzduchu
Pokochej se nádherně vymodelovanou Americkou krajinou pěkně z ptačí perspektivy.

 

Seznam se s rodinou
Přidej se k některé z rodin motorsportu po celé Americe - k pouličním závodníkům, expertům na off-road a borce, soutěžící ve volném stylu. Od nich získáš nová vozidla a představí tě unikátní kultuře a dovedou tě k dalším disciplínám. Skrz výzvy si posléze vytvoříš vlastní styl, vylepšíš auta a zanecháš odkaz na závodní scéně USA.

 

Zlom rekordy
The Crew 2 samozřejmě zůstává propojeným světem, v němž půjde o neustálé vylepšování rekordů mezi přáteli i neznámými jezdci, potulujícími se krajinou a plnícími podobné úkoly, kterých se zhostíš i ty. Pokus se být nepřekonatelným jezdcem a dominuj tabulkám na dlouhou dobu.

 

Herní obsah:

  • Na zemi. Ve vzduchu. Po vodě. - Usedni za volant, posaď se na motorku, naskoč do člunu, nebo do letadla. Ve hře The Crew 2 hranice neexistují.
  • Objev zemi svobody - Projeď se po ikonických místech Spojených států a překonej všechny myslitelné i nemyslitelné závodní rekordy.
  • Nedrž se při zemi - Staň se členem jedné z komunit motorsportu, která ti zajistí nová vozidla a zadá ti mise a úkoly, které tě posunou zase blíže k totální dominanci.

Deluxe edition obsahuje:

  • Hru The Crew 2
  • Mapu U.S.A. ze hry
  • Samolepky závodních rodin
  • Digitální balíček Motorsports Deluxe - obsahuje přístup ke speciálním vozidlům a oblekům