PS4 BAZAR: The Elder Scrolls Online: Morrowind [ PS4 ]

PS4 BAZAR: The Elder Scrolls Online: Morrowind

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 340 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 bazar The Elder Scrolls Online: Morrowind

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: RPG

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

NOVÁ ELDER SCROLLS KAPITOLA PRO VŠECHNY

 

The Elder Scrolls Online: Morrowind nově vymezuje tradiční pojetí rozšíření MMO her díky nevídaně rozsáhlému novému obsahu a novým prvkům, které budou zaujmou jak existující, tak nové hráče.

 

 

VRAŤTE SE ZPĚT DO MORROWINDU

 

 

 Vvardenfell je doposud tou největší přidanou zónou do The Elder Scrolls Online a využívá stejnou geografickou stopu, včetně všech klíčových bodů zájmu, známých z původní hry. Hráči se vydají na nebezpečnou cestu napříč legendárními lokacemi Vvardenfellu, 700 let před událostmi ze hry The Elder Scrolls III, od přístavišť Seyda Neen, přes volkanické pláně Ashlandu, až k hustým houbovým lesům.

 

 

 

NOVÁ TŘÍDA – THE WARDEN

 

 

 

Mocná nová třída Warden nabídne hráčům možnost vládnout přírodní magií. Warden je zcela první třídou, která byla do hry od jejího vydání přidána. Třída Warden také představí nového bojového spojence, kterým je devastující válečný medvěd.

 

 

 

 

NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH ZE SVĚTA ELDER SCROLLS

 

 

 

The Elder Scrolls Online: Morrowind, jehož příběh se odehrává 700 let před událostmi ze hry The Elder Scrolls III, zavede hráče na rozsáhlé nostalgické dobrodružství napříč legendárním Vvardenfellem. Morrowind se nachází ve strašlivém nebezpečí a je jen na hráčích, aby pomohli Vivecovi, legendárnímu strážci Vvardenfellu, vyřešit záhadu mysteriózní nemoci, znovu nabít svou sílu a zachránit svět před ultimátní destrukcí.

 

 

 

 

 NOVÝ PvP MÓD – „BATTLEGROUNDS“

 

 

 

 

The Elder Scrolls Online je známý pro své masivní otevřené PvP bitvy odehrávající se v lokaci Cyrodiil. The Elder Scrolls Online: Morrowind představí nový PvP mód s názvem Battlegrounds – jedná se o intenzivní 4v4v4 souboje v prostředí podobném arénám.