PS4 BAZAR: Worms Battlegrounds [ PS4 ]

PS4 BAZAR: Worms Battlegrounds

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 399 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: ps4bazwormsbattlegrounds

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Dětské

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Worms Battlegrounds    

 

Worms Battlegrounds je největší a nejlepší hra s červy. Nyní opět s více červy, většími krajinami, dynamičtější vodou, více zbraněmi a více možností přizpůsobení, než kdykoliv dříve! Worms Battlegrounds je největší a nejlepší hra s červy.

 

Nyní opět s více červy, většími krajinami, dynamičtější vodou, více zbraněmi a více možností přizpůsobení, než kdykoliv dříve! Worms Battlegrounds nabízí nádherné 3D vizualizace s vysokým rozlišením, ale přitom zachovává klasickou 2D hratelnost, která je dobře známá a pro kterou je tato herní série s červy tak oblíbená.

 

Nové světelné efekty, nové sociální funkce, které vám pomohou komunikovat s hráčskou komunitou a spousta zajímavých přírůstků v single i multiplayeru dělá z této červí hry opravdový zažitek konzolí nové generace! Jednoduše řečeno, je tu všechno, co si fanoušci Worms mohli přát, ale také ideální místo pro start nových hráčů!

 

Worms Battlegrounds svádí dohromady přátele a rodinu, v ušlechtilé touze po sebezdokonalování, světovou nadvládu a vybuchujících ovcích!