Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

PS4 BAZAR: Worms Battlegrounds + Worms W.M.D. [ PS4 ]

PS4 BAZAR: Worms Battlegrounds + Worms W.M.D.

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 425 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 bazar Worms Battlegrounds + Worms W.M.D.

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Výrobce: Team 17

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Připravte se na dvojitou dávku válčících červíků – v tomto speciálním balení naleznete veškerý výbušný obsah z her Worms Battlegrounds a Worms W.M.D!Worms Battlegrounds

 

Worms Battlegrounds přináší nádherné trojrozměrné zpracování, ale zároveň zachovává klasickou dvourozměrnou hratelnost. Nabízí pět rozlehlých prostředí, čtyři třídy červíků s novými speciálními schopnostmi, celkem 65 zbraní a pomůcek, z nichž deset je zcela nových, přes 200 předmětů pro zkrášlování vašich červíků a navíc také editor prostředí.

 

Příběhová kampaň pro jednoho hráče rozdělená na 25 misí tentokrát není jenom o rozsévání smrti a ničení, ale vůbec poprvé se v ní můžete setkat s fyzikálními hádankami, jejichž zdolání vás posune blíž k cíli nebo vám umožní zachránit vašeho červího parťáka ze zajetí smrtící pasti. Kromě toho se můžete pustit i do deseti speciálních misí „Worm-Ops“, v nichž musíte splnit zadaný úkol v co nejkratším čase. Ve hře pro více hráčů si můžete s přáteli založit vlastní klan, vstoupit s ním do ligového turnaje a zanechat po sobě nesmazatelnou stopu v herních žebříčcích. Hrát můžete v klasickém režimu „Deathmatch“ nebo v režimu „Fort“, ve kterém má každý z týmů k dispozici vlastní pevnost.  

 

Worms W.M.D

Oproti Battlegrounds nabízí Worms W.M.D kompletně dvourozměrnou grafiku, přináší víc než 80 ručních zbraní a pomůcek všeho druhu a vůbec poprvé se po bojišti můžete pohybovat v dopravních prostředcích – například v tanku nebo helikoptéře. Kromě toho můžete nově vytvářet vlastní zbraně a pomůcky, a to s využitím dílů nalezených ve shozených bednách nebo získaných rozebráním jiných předmětů. Další novinkou jsou stacionární zbraně rozmístěné po krajině, se kterými mohou vaši válkychtiví červíci nadělat ještě větší paseku.

 

Režim pro jednoho hráče obsahuje základní výukové mise, v nichž jste odměňováni podle toho, kolik času vám splnění každé z nich zabere, kampaň rozdělenou na třicet misí, ve které na vás čekají rozličné hlavní i vedlejší úkoly, a také sadu speciálních výzev, které postupně odemykáte sbíráním předmětů v kampani. Ve hře pro více hráčů se kromě klasického „Deathmatche“ můžete těšit na návrat oblíbeného režimu „Forts“, a protože na mapu se tentokrát vejde až šest týmů po osmi červících, budete mít o zábavu nepochybně postaráno!

 

Hlavní rysy PS4 Worms Battlegrounds + Worms W.M.D.:

  • Červíci Worms se vrací ve své nejdestruktivnější hře
  • Můžete bojovat lokálně nebo v online multiplayeru
  • 80 typů zbraní a vybavení
  • Až 5 nepřátelských týmům po devíti žížalách
  • kampaň o 30 levelech se stupňující se obtížností
  • Nádherná, ručně kreslená 2D grafika
  • Počet hráčů: 1 až 6
  • Online hra pro více hráčů: ANO
  • Podporované příslušenství: Dualshock 4, PS Vita Remote Play Supported