PS4 BAZAR: Zaklínač 3: Divoký hon [ PS4 ]

PS4 BAZAR: Zaklínač 3: Divoký hon

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 340 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: ps4bazarzaklínač3

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Výrobce: CD Project Red

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Lokalizace: České titulky

Popis sortimentu
Video ukázky

Zaklínač 3: Divoký hon je RPG hra nové generace s otevřeným světem a silným důrazem na příběh, která je zasazená do vizuálně působivého fantasy prostředí a v níž vás čeká mnoho zásadních rozhodnutí s dopadem na celé vaše okolí. Ocitáte se v roli Geralta z Rivie, jednoho z posledních členů vymírající kasty nájemných zabijáků příšer, a vydáváte se na náročnou pouť válkou zničeným světem, na jejímž konci vás čeká nevyhnutelný střet s nejděsivějším protivníkem, kterému kdy muselo lidstvo čelit: s Divokým honem.

 

Nilfgaardské císařství probodlo srdce Severních království a celý svět se zmítá v plamenech. Geralta z Rivie pronásleduje nemilosrdný protivník - Divoký hon, mytická kavalkáda přízračných jezdců, zvěstovatelů zhouby a zkázy, kteří dokážou za jedinou noc zpustošit celá města. Geralt, jehož pohání jeho vlastní, hluboce osobní důvody, se musí prosmýknout bludištěm nepřátelských armád, aby našel a ochránil osobu označenou starodávným proroctvím. Zdejší drsný a nemilosrdný svět nastavuje ostatním hrám novou laťku na poli rozsáhlosti, komplexnosti ekosystému a smysluplné nelinearity. Vychutnejte si realistické střídání dne a noci, pozorujte změny počasí, jež mají přímý vliv na herní systém, a pomocí svých čarovných zaklínačských schopností si podmaňte zdejší prostředí plné života.

 

Vylepšujte si jedinečné zaklínačské dovednosti tak, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu, lovte krvelačné příšery, zdokonalujte své charakteristické umění boje, používejte mocnou magii a prosekejte si cestu k vítězství v otevřeném světě bez hranic. Kráčejte po zemi, plavte, jezděte na koni či plujte na lodích. Plňte úkoly, jež vstoupí do legend, a sbírejte poklady nesmírné hodnoty. Vše je jen na vás: vydejte se kamkoliv, dělejte cokoliv!

 

Vlastnosti hry

  • Gigantický otevřený svět bez hranic plný příšer, jež můžete zabíjet
  • Nesmírně propracovaný a rozvinutý příběh, který pokrývá více než 100 hodin herní doby
  • Komplexní taktický soubojový systém s bohatou interaktivitou
  • Detailní audiovizuální zpracování nové generace, jež změní standardy celého žánru
  • Filmová kvalita dialogů a animovaných sekvencí