PS4 Pro - Playstation 4 1TB PRO+ Fortnite 2 000 V Bucks [ PS4 ]

PS4 Pro - Playstation 4 1TB PRO+ Fortnite 2 000 V Bucks

V oddělení:PS4

V oddělení: PS4Konzole

Vaše cena: 10 490 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 1TB Pro + Fortnite

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Hardware

Popis sortimentu
Video ukázky

 

 

Herní konzole PlayStation 4 Pro, 1TB, Gamma chassis + Fortnite

 

 

Představujeme super silný systém PS4 Pro se kterým se vaše herní zážitky doslova dostanou na nový level. S PS 4 Pro zažijete opravdu pohlcující zážitek z neskutečných detailů, ostrého obrazu a těch nejrychlejších a nejplynulejších akcí.

Výborná hardwarová výbava ukrytá v elegantním těle dokáže na tvou obrazovku dostat strhující herní akce, kdy hry doslova ožívají díky intenzivní grafice a zvýšenému výkonu pod kapotou. To vše tvoří dokonalý základ pro vytvoření nadupaného zábavního centra přímo u tebe doma.

 

 

Výkon pro strhující herní zážitky

Základem těchto nejrychlejších, neostřejších a nejplynulejších herních zážitků je moderní osmijádrový procesor AMD Jaguar, který je doplňován výkonným grafickým čipem AMD Radeon o výkonu skvělých 4,20 TFLOPS a 8 GB mimořádně rychlé sjednocené systémové paměti GDDR5. S tímto supervýkonným vybavením tě pak už čeká jen neuvěřitelné hraní a zábava.

 

 

Geniální ovládání

Nový bezdrátový ovladač DualShock 4 se pyšní inovovaným designem a provedením. Nabízí lépe viditelné a barevnější světelné lišty. Sony se pyšní tím, že jde o nejpokročilejší a nejintuitivnější ovladač, který kdy vyrobili.