Red Dead Redemption 2 Bílá Myš edice [ PS4 ]

Red Dead Redemption 2 Bílá Myš edice

V oddělení:NovinkyPS4

V oddělení: PS4

V oddělení: PS4Akční

Vaše cena: 3 399 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 RDR2 BM

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

Balení obsahuje hru Red Dead Redemption 2 + Collectors Box

 

 

 

 

Hra Red Dead Redemption 2 představuje velmi očekávané pokračování westernové akční videohry Red Dead Redemption z roku 2010 a podílejí se na ní vývojáři prvního dílu a hry Grand Theft Auto V. Dle slov autorů půjde o "epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky". Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

 

 

Amerika, rok 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.

 

Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.

 

Red Dead Redemption 2 od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.

 

Předobjednejte si Red Dead Redemption 2 a získejte Válečného koně a Psaneckou sadu pro přežití:

 

  • Na tohoto nádherného železitě šedého ardenského válečného koně se v bitvě můžete vždy spolehnout. Je odvážnější a má větší výdrž než průměrný oř a ví, jak si v přestřelce zachovat chladnou hlavu. Válečný kůň je dostupný v příběhovém režimu Red Dead Redemption 2.

 

  • Psanecká souprava pro přežití obsahuje hromadu důležitých zásob, díky kterým ustojíte drsný život v pohraničí, a to včetně předmětů, které doplňují zdraví, Dead Eye a další. Psanecká souprava pro přežití je dostupná v příběhovém režimu Red Dead Redemption 2.

 

 

 

 


 

Red Dead Redemption 2: Collector’s Box obsahuje pečlivě vybranou řadu nezbytností pro psance zabalenou do pevné kovové krabičky.

Kovová krabička se zámkem a klíčem: Tato kovová krabička, inspirovaná zamykací skříňkou, ve které gang Van der Linde ukrývá své příspěvky na údržbu tábora, zahrnuje zámek a klíč a obsahuje černé kovové zdobení a rytou plaketu Cornwall Freight & Commodities.
 
Sběratelská vyzyvatelská mince: Na jedné straně je majestátný americký buvol a na druhé malebná krajinka. Tato rytá sběratelská mince se zlatou barvou se dodává s magnetickým úchytem a černou rytou plaketou popisující historii tohoto ohroženého druhu.
 
Oboustranné puzzle: Toto oboustranné dřevěné puzzle se 100 dílky představuje ilustrovaný pohled na rušný přístav Saint Denis na jedné straně a klasické logo Rockstar Games na straně druhé.
 
Šátek s šestirankou: Tento šátek, charakteristický pro každého psance v divočině, obsahuje tradiční kašmírový vzor s ikonografií tajných zbraní.
 
Mapa k pokladu: Tato exkluzivní mapa k pokladu vytištěná na trvanlivém netrhacím papíru odhaluje umístění zakopaného pokladu, takže se Arthur může vydat na lov dalšího bohatství ve světě Red Dead Redemption 2.
 
Sada špendlíků: Tato sada šesti špendlíků znázorňuje klíčové zbraně v Red Dead Redemption 2 včetně brokovnice, revolveru a značky Dead Eye “X”. Sada se dodává v plátěném pytlíku.
 
Katalog Wheeler, Rawson a Co.: Koloniál Wheeler, Rawson and Co., ve kterém najdete všechno od koní přes zbraně po oblečení, představuje klíčový obchod pro život na přelomu století. Tato kompletní 150stránková kniha je replikou vydání, které najdete v obchodech v Red Dead Redemption 2.
 
12 cigaretových karet: Tyto nádherně ilustrované sběratelské karty najdete ve světě Red Dead Redemption 2. Tato fyzická sbírka obsahuje jednu kartu z každé