Red Dead Redemption 2 Collectors Box [ PS4 ]

Red Dead Redemption 2 Collectors Box

V oddělení:NovinkyXBOX ONE

V oddělení: PS4

V oddělení: XBOX ONE

V oddělení: PS4Hardware

V oddělení: XBOX ONEHardware

Vaše cena: 1 799 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 RDR 2 CB

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Hardware

Popis sortimentu
Video ukázky

Red Dead Redemption 2: Collector’s Box obsahuje pečlivě vybranou řadu nezbytností pro psance zabalenou do pevné kovové krabičky.

(Neobsahuje hru. Red Dead Redemption 2 se prodává samostatně.)

 

Red Dead Redemption 2: Collector’s Box obsahuje pečlivě vybranou řadu nezbytností pro psance zabalenou do pevné kovové krabičky.

Kovová krabička se zámkem a klíčem: Tato kovová krabička, inspirovaná zamykací skříňkou, ve které gang Van der Linde ukrývá své příspěvky na údržbu tábora, zahrnuje zámek a klíč a obsahuje černé kovové zdobení a rytou plaketu Cornwall Freight & Commodities.
 
Sběratelská vyzyvatelská mince: Na jedné straně je majestátný americký buvol a na druhé malebná krajinka. Tato rytá sběratelská mince se zlatou barvou se dodává s magnetickým úchytem a černou rytou plaketou popisující historii tohoto ohroženého druhu.
 
Oboustranné puzzle: Toto oboustranné dřevěné puzzle se 100 dílky představuje ilustrovaný pohled na rušný přístav Saint Denis na jedné straně a klasické logo Rockstar Games na straně druhé.
 
Šátek s šestirankou: Tento šátek, charakteristický pro každého psance v divočině, obsahuje tradiční kašmírový vzor s ikonografií tajných zbraní.
 
Mapa k pokladu: Tato exkluzivní mapa k pokladu vytištěná na trvanlivém netrhacím papíru odhaluje umístění zakopaného pokladu, takže se Arthur může vydat na lov dalšího bohatství ve světě Red Dead Redemption 2.
 
Sada špendlíků: Tato sada šesti špendlíků znázorňuje klíčové zbraně v Red Dead Redemption 2 včetně brokovnice, revolveru a značky Dead Eye “X”. Sada se dodává v plátěném pytlíku.
 
Katalog Wheeler, Rawson a Co.: Koloniál Wheeler, Rawson and Co., ve kterém najdete všechno od koní přes zbraně po oblečení, představuje klíčový obchod pro život na přelomu století. Tato kompletní 150stránková kniha je replikou vydání, které najdete v obchodech v Red Dead Redemption 2.
 
12 cigaretových karet: Tyto nádherně ilustrované sběratelské karty najdete ve světě Red Dead Redemption 2. Tato fyzická sbírka obsahuje jednu kartu z každé