Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

Resident Evil 8 Village + Puzzle [ XSX ]

Resident Evil 8 Village + Puzzle

V oddělení:Předobjednávky

V oddělení: XSX

V oddělení: PředobjednávkyXBOX Series X

V oddělení: XSXAkční

Vaše cena: 1 899 Kč
Množství Koupit

Předobjednávka

Datum vydání: 07.05.2021

Objednací kód: XSX RE 8 + puzzle

Stav zboží: nové zboží

Výrobce: Capcom

Platforma: XSX

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

Součást balení Puzzle Resident Evil

 

Od dnešního dne si hráči PlayStation 5 mohou stáhnout demo s názvem "MAIDEN" a získat tak exkluzivní pohled na Residen Evil Village. Užijte si ohromující vizuální zážitek a 3D zvuk, který bude i v kompletní hře. V Maiden se hráči budou muset spoléhat pouze na svůj rozum, aby mohli uniknout hrůzám, které je čekají. Nebudou totiž moci bojovat nebo se bránit. Na jaře hráče čeká ještě jedno DEMO pro všechny platformy.

Rozmanité obsazení nepřátel, kteří byli ukázání, je zatím jen několik odhalených. Ethan bude čelit mnoha hrozbám, jako jsou rychle se pohybující stvoření, která ho neúnavně pronásledují, a záhadné dcery lady Dimitrescu, které se mohou proměnit v roje hmyzu. Nesourodá sestava protivníků, bude mít charakteristické způsoby útoku, takže hráči budou muset přizpůsobit svou strategii rychlým rozhodnutím, jestli se do boje pustit anebo uprchnout, aby přežili. Ethan má ve svém arzenálu nový kop, který vytvoří odstup od nepřátel a hráč tak získá čas nad přemýšlením o dalším tahu.


Na oslavu 25. výročí franšízy Residen Evil, která začíná v Březnu 2021, společnost Capcom oznámila, že Residen Evil Village bude zahrnovat přístup k bezplatnému multiplayerovému zážitku s názvem Resident Evil Re:Verse, který bude k dispozici pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Hráči PlayStation 5 a Xbox Series X|S budou mít přístup díky zpětné kompatibilitě. Tento bonus je poděkováním fanouškům, obsahuje komiksové vizuály a staví proti sobě oblíbené postavy Residen Evil pro čtyři až šest hráčů deathmatchů na ikonických místech Residen Evil. Hráči si mohou vybrat ze seznamu oblíbených postav s různými schopnostmi. Jakmile jsou hráči poraženi, jejich postava se mutací přemění na biologickou zbraň, aby se svým nepřátelům pomstila. Další informace budou sděleny později.