Terminator: Resistance [ XONE ]

Terminator: Resistance

V oddělení:XBOX ONE

V oddělení: XBOX ONEAkční

Vaše cena: 1 150 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: XONE Terminator

Stav zboží: nové zboží

Platforma: XBOX ONE

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

Terminator: Resistance je oficiálně licencovaná střílečka z první osoby zasazená do „Budoucí války“, tedy období, které jsme v ikonických filmech Jamese Camerona mohli spatřit jen letmo.

 

 

 

 

Příběh se odehrává v postapokalyptickém Los Angeles téměř 30 let po Dni zúčtování a jeho hlavním hrdinou je zcela nová postava ze světa Terminátora, Jacob Rivers, voják z Odboje vedeného Johnem Connorem. Přestože Jacob je pouze skromný vojín, brzy zjistí, že právě on se stal cílem nejnovější hrozby od Skynet a je v hledáčku terminátorů.

Skynet sice může mít předurčeno válku prohrát, ale za jakou cenu pro Jacoba? Zažij události vedoucí k rozhodující poslední bitvě o osud lidstva ve válce proti strojům!

 

Hlavní prvky:

  • Braň se proti strojům! Bojuj proti ikonickým protivníkům z filmů včetně T-800, i nepřátelům, kteří jsou ve světě Terminátora zcela noví!
  • Vyber si z arzenálu plasmových zbraní a prostřílej nebo se propliž skrze rozlehlá prostředí! Svět již neodpouští tolik jako dřív, proto budeš muset hledat kousky šrotu, díky kterému budeš moci obchodovat a vylepšovat svou výbavu.
  • Vyber si, jakým chceš být hrdinou. Zvyšuj úroveň svých dovedností, zatímco budeš prozkoumávat postapokalyptické Los Angeles. Dokonči příběhové mise a dostaň se až na vrchol odboje nebo pomoz svým přátelům v misích vedlejších.
  • Změň osud lidstva! Ochraňuj pestrou skupinu přeživších, z nichž každý má svou vlastní motivaci a původ. Tvé činy v průběhu hry ovlivní jejich přežití i samotný konec hry.