The Dark Pictures Anthology: Little Hope [ XONE ]

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

V oddělení:XBOX ONEAkční

Vaše cena: 780 Kč
Množství Koupit

Předobjednávka

Datum vydání: 30.10.2020

Objednací kód: XONE The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Stav zboží: nové zboží

Výrobce: Bandai Namco Games

Platforma: XBOX ONE

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

The Dark Pictures Anthology je série samostatných hororových her se silným příběhem s bohatým větvením. Každá z her přináší zcela nový příběh, prostředí, nové postavy a 2 módy pro více hráčů - sdílený příběh „Shared Story" s přítelem online nebo speciální tzv. pass-the-pad offline mód „Movie Night" pro až 5 hráčů.
Každá hra v rámci série je vyprávěna z perspektivy kurátora, vševědoucího pozorovatele zaznamenávajícího příběhy života a smrti.

 

 

O hře Little Hope

 

Little Hope je druhou hrou ze série The Dark Pictures Anthology. Čtyři studenti a jejich učitel, kteří se ocitnou uvězněni a naprosto izolováni v opuštěném městečku Little Hope, musí uniknout před děsivými přízraky, které neúprosně usilují o jejich životy prostřednictvím neproniknutelné mlhy.

 

 

Klíčové prvky:

 

  • Vítejte v Little Hope - staňte se svědky hrůzu nahánějících událostí 17. století a legendárního honu na čarodějnice z Andoveru.
  • Spaste svou duši - dejte se na útěk před hrůznými zjeveními, kteří vás neodbytně pronásledují ve snaze stáhnout vás s sebou do samotného pekla.
  • Nehrajte o samotě - hrajte online s jedním přítelem nebo až s 5 přáteli v unikátním offline módu, sdílejte svůj příběh a moudře spolupracujte, abyste zachránili všechny postavy. Buďte ale opatrní, protože možná už dávno nemáte kontrolu nad vlastním osudem...