Výdejní místa v OC Olympia Plzeň a NC Borská pole Plzeň otevřené!

XONE BAZAR: Marvels Avengers [ XONE ]

XONE BAZAR: Marvels Avengers

V oddělení:BazarXONE

Vaše cena: 850 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: XONE bazar Marvels Avengers

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: XONE

Herní žánr: Akční

Lokalizace: České titulky

Popis sortimentu
Video ukázky

Marvel's Avengers zvou hráče, aby si splnili sen o superhrdinech. Vynikající příběh a neustále se rozvíjející svět se společně postarají o dokonalý herní zážitek s Avengers. Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.

 

 

Marvel's Avengers začínají v Den A, kdy Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů San Franciscu - včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.

 

Marvel's Avengers přinášejí filmový příběh, spolu s vysokooktanovou akcí, která proslavila Crystal Dynamics. Hra přinese pravidelné aktualizace obsahu a zavede hráče na epickou výpravu, která bude trvat několik let. Tato hra představuje budoucnost značky Avengers.