XONE BAZAR: Ryse Son of Rome [ XONE ]

XONE BAZAR: Ryse Son of Rome

V oddělení:BazarXONE

Vaše cena: 425 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: xonebazarryse

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: XONE

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Český manuál

Popis sortimentu
Video ukázky
  • Hra „Ryse: Son of Rome“, vyvinuta exkluzivně pro Xbox One renomovaným studiem Crytek, je akčně dobrodružným příběhem boje, brutality a hrdinství. Hlavní postavou hry je nebojácný římský voják Marius Titus, který vstoupil do armády, aby pomstil vraždu své rodiny. Postupem času se z něho stává hrdina, který musí bojovat za záchranu Římské říše.
  • „Ryse: Son of Rome” představuje filmové znovuvytvoření Římské říše, jejích lidí, konfliktů a krajiny v dechberoucích detailech, které symbolizují grafické měřítko pro novou generaci konzole. Brutalita a intenzita římského válečnictví ožívá takovým způsobem, že při strhujících soubojích nablízko takřka na vlastní kůži uvidíte a ucítíte emoce v nepřátelských tvářích.
  • Herní zážitek z „Ryse: Son of Rome“, jež prezentuje možnosti Xbox One, rozšiřují jedinečná zařízení jako Xbox SmartGlass, Game DVR a vysoce přesný senzor Kinect. Díky nim budete moct spravovat postup své postavy na kompatibilním telefonu či tabletu, nahrávat a sdílet s přáteli své nejlepší herní momenty a řídit legie svým hlasem.