XONE BAZAR: State of Decay [ XONE ]

XONE BAZAR: State of Decay

V oddělení:BazarXONE

Vaše cena: 255 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: XONE bazar State of Decay

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: XONE

Herní žánr: Akční

Lokalizace: Anglický manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

State of Decay: Year One Survival Edition přináší zombie hit na Xbox One. Společně s rozšířeními Breakdown a Lifeline je remasterován do rozlišení 1080p. Nové mise, zbraně a extra obsah, společně s lepším osvětlením, texturami, animacemi a bojovým systémem Vás vtáhnou ještě více do postapokalyptického světa.

 

 

Postavte se úpadku společnosti v ultimátní zombie akci. Prozkoumejte svět plný nástrah a příležitostí, jak vzít za svůj život plnou zodpovědnost. Naverbujte komunitu hratelných přeživších, z nichž každý má unikátní schopnosti. Postavte si svou základnu, abyste odolali hordám nemrtvých a pořádejte nájezdy, na kterých ukořistíte jídlo a munici.

 

Nové mise
Napříč mapou se začaly objevovat tajemné krabice, které přitahují hordy zombie. Zbavte se jich a objevte jedny z nejvzácnějších a nejsilnějších zbraní, jaké jste ve State of Decay viděli.

 

Noví přeživší
Vaše oblíbené charaktery z Lifeline mohou nyní být odemknuty i v Breakdown, včetně doteď nehratelného Kelly "Sasquatch" Eldridge.

 

Nová vozidla
Kromě zcela nového SUV jsou po celé mapě rozmístěny skiny pro vozidla pro skvělé přizpůsobení vzhledu.

 

Nové zbraně
Podhlavňové granátomety a zápalné brokovnice se stanou Vašimi novými prostředky, jak zůstat naživu uprostřed zombie nákazy.

 

Nové funkce na Xbox One
Měsíční výzvy Vám pomohou odemknout více předmětů, zbraní a vozidel. Ty nejdramatičtější momenty můžete zachytit pomocí Game DVR.