Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition [ PS4 ]

Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition

V oddělení:Novinky

V oddělení: PS4

V oddělení: PS4Akční

Vaše cena: 1 499 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 Yakuza 6

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

V Yakuza 6 dojde Kazuma Kiryu zjištění, kolik jsou toho lidé ochotni obětovat pro rodinu - bez ohledu na to, zda jsou ke svým blízkým vázáni krví nebo svazkem. Kazuma se pouští do vyšetřování série tajemných událostí dotýkající se jeho nejbližších.

 

 

Krátce po návratu z vězení dojde Kiryu zjištění, že jeho svěřenkyně, Haruka, zmizela ze sirotčince, o který se stará. Stopy ho zavedou do známé vykřičené čtvrti jménem Kamurocho, kde zjistí, že Haruka po srážce s autem upadla do kómatu. A aby toho nebylo málo, zanedlouho Kiryu zjišťuje, že Haruka porodila syna, o kterého se teď musí postarat. Spolu s dítětem se Kiryu vydává do příměstského městečka Onomichi, aby odhalil pravdu o Haruce, jejím synovi a zlověstném tajemství, které skrývá hirošimský klan.

 

 

 

 

Počínaje jedinečně vyobrazeným a okouzlujícím městem Onomichi a krásným ospalým přístavním městem v oblasti Hiroshima a vykřičenou čtvrtí v Tokiu konče, Yakuza 6 představuje závěrečný díl série, která se proslavila zběsilým zločinným příběhem, hyper explozivními souboji a nejrůznějšími zlozvyky a rozptýleními, které jen může dějiště hry nabídnout.

 

 

 

 

 

Příběh

 

 

 

Mrazivá noc v roce 2012...

 

Více než milion fanoušků sledujících koncert jsou šokování náhlým přiznáním jejich idolu:

 

„Kazuma Kiryu je má rodina."

 

Kiryu a Haruka se znovu setkávají. Měl to být začátek jednodušších časů...